Зробимо все, щоб всі українці були з теплом! – Юрій Болоховець

Понад 13 тисяч кубометрів дров вже відправлено підприємствами Державне агентство лісових ресурсів України у постраждалі регіони України в рамках урядової програми.

Безкоштовне паливо можуть отримати мешканці прифронтових областей – Донецької, Запорізької, Миколаївської, Сумської, Харківської, Херсонської, Дніпропетровської, Чернігівської.

Першочергово мають право на отримання паливної деревини пенсіонери, важкохворі, особи з інвалідністю, багатодітні сім’ї, особи, які на час опалювального періоду не користувалися субсидією для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг. Щоб отримати безкоштовні дрова, потрібно звернутися в територіальні громади.

На даний час Держлісагентством заключено угод із місцевими громадами на 125 млн грн на поставку 67 тисяч кубометрів дров. Водночас, кількість угод і, відповідно, обсяг поставок постійно збільшується. Наші героїчні ЗСУ щойно звільнили правобережжя Херсонської області, де домогосподарствам також терміново потрібна всебічна допомога. Ворог знищив енергетичну інфраструктуру області.

Найбільші поставки у прифронтові районі здійснюються з лісогосподарських підприємств Волинської, Житомирської, Сумської та Чернігівської областей.

Важливо! Держлісагентством задовольняються всі заявки на поставку від місцевої влади постраждалих районів. Ми одразу запевнили, що доставимо увесь обсяг дров, передбачений програмою Уряду і чітко виконуємо зобов’язання. Проте деякі громади вирішили скористатися послугами приватних постачальників. Водночас, у випадку проблем, ми завжди готові прийти на допомогу.

Ситуація з дровами залишається повністю контрольованою. На складах наших підприємств наразі 175 тисяч кубометрів дров. Темпи заготівлі досить високі. За минулий місяць реалізовано 408 тисяч кубометрів, за першу декаду листопада — 166 тисяч кубометрів. Потенціал заготівлі до кінця місяця перевищує кількість отриманих заявок на поставку палива.

Отже, ми постійно тримаємо руку на пульсі і зробимо все, щоб ВСІ УКРАЇНЦІ БУЛИ З ТЕПЛОМ.