![](https://sumylis.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/V.jpg)
У новий рік – з новою технікою! На чотири новеньких Mitsubishi L200 поповнився арсенал техніки сумських держлісгоспів, придбаної Держлісагентством за кошти, отримані за дозвільні документи від користувачів мисливських угідь.
Нові авто роз’їхались у різні куточки області. Їх отримали Краснопільський, Свеський, Конотопський і Лебединський держлісгоспи.
Нова техніка має гарні технічні характеристики, пристосована до пересування по бездоріжжям. Використовуватиметься вона для охорони мисливських угідь від браконьєрства, а саме для проведення рейдової роботи.
Директори Краснопільського, Свеського, Конотопського та Лебединського держлісгоспів щиро радіють такому поповненню та висловлюють переконання, що з новими авто мобільність лісової охорони покращиться в рази.
![](https://sumylis.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/5-1.jpg)
![](https://sumylis.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/IMG-33ac987e0fd35ff7b0b0ca49dc6781b0-V-1.jpg)