Вихованці шкільного лісництва “Нескучанське”– учні міської школи № 2 днями провели екологічну акцію в дендропарку Нескучне. Вони очистили від побутового сміття «екологічну стежину» й заодно помилувалися чарівною природою Нескучанського лісу, з приємністю вдихнули на повні груди свіжого лісового повітря!
Не зайвим буде в черговий раз звернутися до всіх відпочивальників: не забруднюйте Нескучанський ліс! Бережіть природу! Цінуйте красу, яка усіх нас оточує!
![](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/120948334_3037381893170266_7167605669161233898_n.jpg?_nc_cat=110&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=mDAJ2NpVVFUAX9VESaG&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=a24b5ed73f0ad0de50e47cf09e7ca1d2&oe=5FA42BF1)
![](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/120762514_3037381419836980_2274338448838484252_n.jpg?_nc_cat=104&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=W7KiwSDaWv0AX9l8fkj&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=2d401884c08bd2938daf531db52545e7&oe=5FA4E585)
![](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/121019737_3037381536503635_582313901693952185_n.jpg?_nc_cat=107&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=WYXmJnwYIG4AX9UTHS5&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=de3565cecee92f8c977b2bf58f8af09c&oe=5FA20CF4)
![](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/120750452_3037382019836920_6866945736346950914_n.jpg?_nc_cat=100&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=pEnUfr79XBsAX9qCot5&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=d1e4f00f4196d3e1025af962466afebc&oe=5FA27134)
![](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/120939525_3037382456503543_6821833221849313055_n.jpg?_nc_cat=101&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=2mcp0LEq7w0AX8QCdcq&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=84cff422ab50ead21e057d81d06484e8&oe=5FA3B931)