На Сумщині проходить семінар фахівців по роботі з персоналом обласних управлінь Держлісагентства

У понеділок, 9 липня, під керівництвом Сектору з персоналу Держлісагентства України на Сумщині розпочав роботу Всеукраїнський семінар спеціалістів по роботі з персоналом обласних управлінь відомства.

Проходитиме захід до 13 липня включно, на базі державного підприємства «Тростянецьке лісове господарство».

 

«Кадрова політика у будь-якій організації є базовою. Адже це робота з людьми, які є безпосередніми працівниками, професіоналами у своїй діяльності. Фахівці по роботі з персоналом повинні досконало володіти всіма законодавчими аспектами праці, знати антикорупційне, пенсійне законодавство, постанови про стимулювання. Тобто мати багаж знань досить об’ємний. Складністю у роботі кадрових служб є те, що у законодавство, яке регламентує умови праці досить часто вносяться зміни. Тому, Держлісагентство системно працює над тим, щоб фахівці, які ведуть в областях кадрову роботу, завжди вчасно проходили відповідні навчання. Тому такі семінари – це система нашої роботи. Приємно, що інший бік заходу – пізнавальний. Перебуваючи кожного коку у різних регіонах ми знайомимось з особливостями організації праці, цікавими місцями регіону тощо. Для проведення цьогорічного семінару обрали Сумське управління», – зазначила у ході відкриття семінару завідувач Сектору з персоналу Держлісагенства Алла Святецька.

 

Поряд з тим, що кожного року змінюється місце проведення семінару, дрес-код для участі залишаються незмінними: у перший день заходу, на офіційному відкритті бути в українській вишиванці. Ця ідея додає заходу особливого колориту і родинної єдності.

 

У відкритті семінару взяли участь голова Сумської обласної державної адміністрації Микола Клочко, начальник Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства Віктор Чигринець та господарі мальовничої Тростянеччини – голова Тростянецької районної державної адміністрації Олег Сипко та директор Тростянецького лісгоспу Віктор Зубко.

 

Губернатор області привітав представників сусідніх регіонів України на сумській землі та познайомив з історією, особливостями та визначними місцями цього краю.

 

У своєму виступі начальник Сумського ОУЛМГ Віктор Чигринець розповів про історію лісівництва в області.

 

«Ми пишаємось лісовою історію Сумщини, багатою на видатні особистості. Серед них – один із засновників лісодослідної справи, уродженець Кролевця професор В.Д. Огієвський, керівник Бюро з лісної дослідної справи при Всеукраїнському управлінні лісами Г.М. Висоцький, керівник першого в історії лісового департаменту при Міністерстві земельних справ України, голова Всеукраїнської лісової спілки Борис Іваницький та багато інших», – наголосив Віктор Петрович, а також акцентував увагу учасників семінару на кадровій політиці управління:

 

«На початок 2018 року на підприємствах управління працювало 2682 працівника, 65 % з яких мають фахову освіту. 25 працівників лісової галузі області мають звання Заслужений лісівник України. Враховуючи, що всі працівники соціально захищені, отримують високу заробітну плату, всі тримаються власних робочих місць. На 11 % в порівнянні з 2008 роком зменшився показник плинності кадрів. На сьогодні плинність кадрів складає всього 6%. Середній рівень заробітної плати складає 13 тис. грн., а це один з найбільших в області показник. Також працівники мають повний пакет соціальних гарантій. Це мотивує людей до якісного виконання своїх професійних обов’язків. Як результат, лісгоспи працюють динамічно, продуктивно і прибутково, виконуючи всі покладені на них державою функції з ведення лісового господарства», – зазначив Віктор Чиргинець.

 

З побажаннями плідної праці та якісного дозвілля до учасників семінару звернулись господарі тростянецького краю.

Проживатимуть учасники семінару у мальовничому куточку тростянеччини – рекреаційній ділянці «Лісовичок», що знаходиться у сосновому бору Литовського лісництва лісгоспу, на березі екологічно найчистішої річки Лівобережної України – Ворскла.

 

У ході роботи вони матимуть змогу удосконалити знання з антикорупційного законодавства, прослухають цикл лекцій фахівців Нацдержслужби, Сумського обласного військового комісаріату, управління Держпраці в Сумській області, а також познайомляться з роботою Тростянецького, Охтирського, Сумського та Краснопільського лісогосподарських підприємств Сумського ОУЛМГ.

 

Прес-служба Сумського ОУЛМГ