Сумські лісівники забезпечують прикордонні громади дровами

Близько тисячі вантажівок дров відправили лісівники Сумщини у прикордонні громади. Відтак 10 тисяч родин вже отримали лісове тепло. Про це повідомив «Суспільному» начальник відділу лісових ресурсів та маркетингу Віктор Жмурко.

«З держлісгоспами договори уклали 19 громад. Загальний обсяг поставки – 28,4 тис. м³ на суму 48 млн грн. Поставку дров здійснюють 8 з 9 держлісгоспів області. Дрова завозять на визначені у громадах майданчики. Там місцева влада їх розподіляє по домогосподарствах. На даний час вже завезено 27,1 тис. м³», – деталізував Віктор Жмурко.

За словами Віктора Жмурка, перший договір було укладено на лише початку листопада, а вже у перших числах грудня весь необхідний обсяг дров був заготовлений. Для цього довелось перепланувати роботу держлісгоспів та у рази збільшити обсяги заготівлі дров’яної деревини. Зважаючи на погодні умови та постійні обстріли прикордонних територій, зробити це було вкрай непросто. Але, попри всі складнощі, лісівники відчувають задоволення від своєї праці, адже не підвели і виконали одне із надважливих завдань.