![](https://sumylis.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/319630666_523077476516282_5710467086850911024_n-1200x900.webp)
Зима для птахів – велике випробування. Коли надворі починаються холоди, пташкам доводиться нелегко, тому пернаті потребують допомоги. У цю складну холодну пору кожного року вихованці учнівського лісництва «Совенятко», що діє при Роменському відділенні Державне підприємство «Сумське лісове господарство», дбають про пернатих друзів.
Цьогоріч в учнівському лісництві ще у листопаді стартувала екологічна акція «Допоможемо зимуючим птахам».
«Акція проводиться з метою: збагачення уявлення дітей про розмаїття птахів рідного краю, які залишилися на зиму; формування розуміння залежності життя птахів від людини та природних умов; позитивне ціннісне ставлення до птахів та бажання допомагати їм взимку», – коментує мету акції керівник учнівського лісництва Вікторія Зеленська.
Юні захисники пташок дуже відповідально підійшли до участі в акції. Разом зі своїми батьками вони виготовили годівнички та зубрали для пташок корм. Частину годівничок вже розвісили на шкільному подвір‘ї. Решту планують передати своїм шефам – працівникам Сумського держлісгоспу.
Юні захисники пташок дуже відповідально підійшли до виготовлення годівничок та збору корму для птахів, тому пташки, які прилітатимуть до шкільних годівничок не залишаться без їжі взимку.
![](https://sumylis.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/319395852_523077589849604_286660416499712410_n-1200x900.webp)
![](https://sumylis.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/319304941_523077666516263_8938178387601545892_n-1200x900.webp)
![](https://sumylis.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/319274664_523077739849589_5545570825755804246_n-1200x900.webp)
![](https://sumylis.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/319199304_523077523182944_8059707458770544438_n.webp)