ВИСТАВКА – КОНКУРС ГОДІВНИЧОК ЗАКЛАДУ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІ СТУПЕНІВ № 2 ТРОСТЯНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дбайливе ставлення людини до природи складається не тільки з уміння використовувати її плоди. Дуже важливим є те, щоб усвідомлення значимості природи стало внутрішнім бажанням особистості. Тому потрібно формувати екологічну свідомість школярів, що проходить найбільш ефективно, якщо зацікавити учнів живою природою, яка їх оточує.

 

У спільній співпраці ДП «Тростянецьке лісове господарство» та закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів школи № 2 вже багато років плідне працює шкільне лісництво «Нескучанське».

 

Ця співпраця – шлях до формування екологічної культури й грамотності учнів. Діти мають можливість самі вирощувати саджанці дерев, доглядати їх, вивчати особливості будови, способи розмноження рослин.

 

Складовою освітньої діяльності лісництва також є й проведення конкурсів на природоохоронну тематику, метою яких є залучення підростаючого покоління до природоохоронної діяльності.

 

В закладі загальної середньої школи І-ІІ ступенів № 2 Тростянецької міської ради відбулася цікава подія: виставка – конкурс годівничок, які виготовили діти – члени шкільного лісництва до яких приєднались і інші учні під керівництвом Солохи К.А. керівника шкільного лісництва, яка своїм натхненням, любов’ю до природи, подає учням творчого ентузіазму і здібностей до виготовлення і прийняття участі у конкурсі – виставці годівничок.

 

На конкурсі, годівнички були цікавими, виготовлені  з яскравою творчістю. Поряд з годівничками на виставці можна було побачити і смаколики, які діти підготували для пташок та відбувся майстер – клас з їх виготовлення.

 

За підсумками конкурсу почесне журі визнало найкращі годівниці для птахів. На святковій лінійці переможцям та всім учасникам конкурсу були вручені солодкі призи.