Майже на 75 мільйонів гривень різного виду допомоги спрямували лісівники Сумщини на підтримку ЗСУ!

І хоча організація роботи держлісгоспів у прикордонному регіоні вимагає додаткових зусиль і підходів, підприємства виконують не лише передбачені виробничими планами заходи, нині всі свої зусилля лісівники спрямовують на досягнення нашої спільної – як найшвидшої Перемоги!

Сумщина – північний форпост держави. Її прикордонні лісові масиви бережуть масу воєнних таємниць. Нині там вибудувані цілі підземні містечка, які слугують прихистком для наших захисників.

Лісо та пиломатеріали для їх спорудження, а тепер і дрова для їх обігріву – за лісівниками держлісгоспів Сумщини.

Щоб було затишно і тепло, за весь час воєнних дій лісівники спрямували на потреби військових понад 22 тис м³ різного виду лісоматеріалів.

Загальна ж сума наданої допомоги обраховується у майже 75 мільйонів гривень.

У ній і лісоматеріали, і паливно-мастильні матеріали, і машини та інше рухоме і нерухоме майно, яке необхідне військовим.

Не стоять осторонь і трудові колективи лісогосподарських підприємств області. Комп’ютерна та оргатехніка, теплі речі для бійців тероборони, позашляховики та перераховані на потреби захисників одноденні заробітки – і це далеко на повний перелік придбаних та тепер даних на потреби військових необхідних речей.

Наближаємо Перемогу РАЗОМ!