![](https://sumylis.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/280453984_306655974988593_2199147557466268496_n.jpg)
На Сумщині піротехніки продовжують виявляти і знешкоджувати вибухонебезпечні предмети, залишені окупантами. Зважаючи на такі обставини, представники ДСНС у Сумській області проводять роботу по інформуванню населення щодо існуючих загроз.
Днями вони побували в Сумському держлісгоспі та наглядно продемонстрували найбільш небезпечні засоби враження, які використовуються ворогом на території України.
Працівники підприємства отримали інформацію про особливості дії окремих вибухонебезпечних предметів, а також засвоїли алгоритм дій уразі їх виявлення.
Ще однією важливою темою було захист від впливу хімічної, бактеріологічної зброї та радіологічної загрози. Особливу увагу звернули на первинні ознаки враження і найбільш доступні способи мінімізації наслідків.
![](https://sumylis.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/280285651_306655884988602_177504057513493397_n.jpg)
![](https://sumylis.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/280273759_306656001655257_3027755281421870252_n.jpg)
![](https://sumylis.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/279562190_306655888321935_5334969726446127758_n.jpg)
![](https://sumylis.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/280194989_306655891655268_1611423140299297_n.jpg)