12 позашляховиків для військових передали лісівники Польщі українським колегам

Передача авто підвищеної прохідності «джип» для потреб Збройних сил України відбулась в Надлісництві Томашів.

Передача авто підвищеної прохідності «джип» для потреб Збройних сил України відбулась в Надлісництві Томашів. У зустрічі взяли участь генеральний директор державних лісів Польщі у м. Варшава Józef Kubica, радник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Сергій Власенко, голова Державне агентство лісових ресурсів України Юрій Болоховець, начальник Львівське обласне управління лісового та мисливського господарства Анатолій Дейнека та працівники управління. Це не перша допомога від польських лісівників українським колегами. З початку війни на українсько-польському кордоні вже відбувалися подібні зустрічі. Тоді було передано:

♦ 35 тепловізорів для розвідувальних груп Збройних сил України;

♦ 1300 «рюкзаків допомоги» для потреб лісової охорони, які входять до тероборони та мобілізовані до ЗСУ.

Польща була та залишається надійним партнером України, який підтримує нашу країну в боротьбі з російською агресією. Польща з перших днів війни:

♦ оперативно організувала гуманітарну допомогу для біженців, а також стала прихистком для мільйонів українців, які змушені були покинути свої домівки;

♦ продовжує надавати Україні військову підтримку та допомагає підвищити її оборонну спроможність.

Крім того, Польща є надійним союзником у вирішенні питань довкіллєвої сфери України у воєнний час. На зустрічі Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Руслан Стрілець із Міністеркою клімату та навколишнього середовища Польщі Анною Мóсквою було домовлено про низку напрямків співпраці, зокрема щодо документування злочинів росії проти українського довкілля та притягнення рф до відповідальності.

Дякуємо польскому керівництву та народу за солідарність у боротьбі проти російської агресії, допомогу українцям, військовим і захисникам довкілля!