![](https://sumylis.gov.ua/wp-content/uploads/2022/04/1649769808873.jpg)
Війна – страшне лихо, але саме воно дало можливість побачити справжнє обличчя кожного. Лісівники Сумщини зворушені підтримкою і допомогою своїх колег-лісівників та партнерів!
Колеги з Вінницьке обласне управління лісового та мисливського господарства Державне агентство лісових ресурсів України зібрали і відправили на Сумщину три гуманітарні вантажі.
Останній, отриманий нещодавно – суттєво поповнив домашні продуктові запаси працівників апарату Сумського ОУЛМГ, як працюючих, так і пенсіонерів. Після орківської навали область лише починає відновлювати свою роботу, тому підтримка людей продуктами харчування ще дуже необхідна, особливо для людей похилого віку, які живуть виключно з пенсії, та не мають змоги вистоювати довжелезні черги у магазинах.
Також нещодавно отримали гуманітарний вантаж північні лісогосподарські підприємства Сумського ОУЛМГ від фірми “STALPOLDREV” Польща (представник в Україні Володимир Матульський).
Друзі, ви неймовірні! Щиро дякуємо вам за тепло сердець і надійну руку, простягнуту до нас у важкий час! Миру і злагоди всім нам! Разом ми все здолаємо! Разом до Перемоги!
![](https://sumylis.gov.ua/wp-content/uploads/2022/04/1649769706366.jpg)
![](https://sumylis.gov.ua/wp-content/uploads/2022/04/1649769781288.jpg)
![](https://sumylis.gov.ua/wp-content/uploads/2022/04/1649769840041.jpg)
![](https://sumylis.gov.ua/wp-content/uploads/2022/04/278201971_291302003185992_9136576807767009689_n.jpg)
![](https://sumylis.gov.ua/wp-content/uploads/2022/04/278209390_291302266519299_6389284751031398951_n.jpg)
![](https://sumylis.gov.ua/wp-content/uploads/2022/04/278233722_291301843186008_3533206954047632577_n.jpg)