![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tba/1.5/16/2705.png)
Засідання колегії Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства, що відбулось днями в центральному офісі управління, розпочалось з особиво приємних моментів.
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tbd/1.5/16/1f91d.png)
Начальник управління Віктор ЧИГРИНЕЦЬ вручив Почесну Грамоту Кабінету Міністрів України директору Тростянецького лісгоспу Віктору ЗУБКУ.
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t27/1.5/16/1f446.png)
Вітаючи Віктора ЗУБКА з урядовою нагородою, Віктор ЧИГРИНЕЦЬ відзначив, що за період багаторічної праці в лісовому господарстві Віктор Іванович проявив себе як високопрофесійний лісівник та менеджер. Під його керівництвом лісгосп завжди виконує всі виробничі показники, є високприбутковим та займає передові місця у трудовому суперництві. Лише у поточному році лісгосп у І та ІІ кварталах посідав друге місце, а у ІІІ кварталі – став переможцем.
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t57/1.5/16/1f44f.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t55/1.5/16/1f44d.png)
Підприємтво відзначається відмінною культурою виробництва, для працівників тут створені всі необхідні умови, а рівень заробітної плати – один з найвищих в області.
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tba/1.5/16/2705.png)
Зауважимо, що подання на Грамоту готували ще до професійного свята – Дня працівника лісу. Тому вручення було дещо несподіваним, але, сподіваємось, приємним сюрпризом.