Зелена країна

Акція в рамках програми Президента “Зелена країна” – “Створюємо ліси разом”

Терміни проведення Акції: 01.10.2021 – 30.11.2021

Мета Акції: ліс – це свіже повітря та чисте довкілля. Завдяки лісу зберігається біорізноманіття. У рамках програми Президента “Зелена країна” за 3 роки ми висадимо 1 мільярд нових дерев, за 10 років – збільшимо площу лісів на 1 мільйон гектарів. Пропонуємо кожному долучитися до озеленення країни! Реєструйся на участь в акції на сайті https://zelenakraina.gov.ua/.

Деталі Акції:

Варіант 1: Обирай місце, де хочеш висадити дерева. Напередодні висадки ми запропонуємо можливі дати, а ти обереш зручну для себе. Не переживай: лісівники нададуть тобі все необхідне і підкажуть, як правильно висаджувати ліс. Із собою потрібно мати тільки гарний настрій. Участь в акції безкоштовна.

Варіант 2: Здорові діти і зелена країна – це наше майбутнє. Тому ми вирішили об’єднати дві корисні справи: висадку дерев і допомогу онкохворим дітям.

1. Обирай область, де ти хочеш, щоб ми висадили ліс.

2. Роби благодійний внесок – 50 гривень за одне висаджене дерево (лісівники висаджують дерева безкоштовно. Усі кошти одразу йдуть на користь підопічних фонду “Таблеточки”, який вже 10 років допомагає онкохворим дітям долати рак).

Деталі на сайті https://zelenakraina.gov.ua/.