Відбулося онлайн-засідання розширеної колегії Державного агентства лісових ресурсів України

Головне питання, яке було розглянуто на колегії, стосувалося стану ведення мисливського господарства користувачами мисливських угідь в Закарпатській, Дніпропетровській та Волинській областях. Про це доповів начальник Управління мисливського господарства та полювання Іван Шеремет.

“У Волинській області при затвердженому на минулий сезон ліміті добування 1035 голів копитних тварин, фактично добуто 634 голів, що становить 61,3 % до ліміту та всього 5,4% до їх чисельності. Добуто за 2020 рік 6 тис. хутрових звірів (9,5% до їх чисельності) та 15,1 тис. пернатої дичини (6,6%).

У Дніпропетровській області при затвердженому ліміті добування 181 голів копитних тварин в минулому сезоні фактично добуто 169 голів, що становить 93,4% до ліміту та лише 2,5% до їх чисельності.

В Закарпатській області при затвердженому ліміті добування 625 голів копитних тварин в минулому сезоні фактично добуто 514 голів, що становить 82,2% до ліміту та лише 3,8% до їх чисельності”, – заявив Іван Шеремет.

Крім того, під час засідання колегії про стан готовності державних лісогосподарських підприємств до пожежонебезпечного періоду доповів перший заступник Голови Віталій Пунь.

Заступник Голови з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Віктор Смаль підняв питання застосування геоінформаційних технологій при веденні лісового господарства, зокрема відводах насаджень у рубку.

Про нагородження працівників галузі доповіла начальниця Відділу з персоналу Алла Святецька.