Бережіть ліс і землю від пожеж! Тростянецькі лісівники не допустили розповсюдження вогню на лісовий масив та житловий сектор.

06 квітня 2021 року о 14:00 до пожежного спостерігача ДП «Тростянецьке ЛГ» надійшло повідомлення про загоряння сухої трави на площі 20 га. між сілами Олексине та Білка. Існувала загроза перекидання вогню на поруч розташований лісовий масив (відстань близько 10 метрів) та житловий сектор (відстань близько 100 метрів). Через суху та вітряну погоду вогонь досить швидко розповсюджувався.

Майже годину знадобилось працівникам Маківського лісництва ДП «Тростянецьке ЛГ» та бійцям пожежної команди ДП «Тростянецьке ЛГ» для ліквідації пожежі. Вогонь встиг знищити близько 5 га залишків сухої рослинності, займання лісу вдалося попередити . Подальшого розповсюдження полум’я рятувальники не допустили.

Закликаємо громадян неухильно дотримуватися правил пожежної безпеки під час прибирання присадибних ділянок, не випалювати сухостій, не розводити багаття у вітряну погоду та не викидати недопалки в траву та на узбіччя доріг. У випадку виникнення будь-яких надзвичайних подій чи ситуацій терміново звертайтеся до Служби порятунку за номером «101».