МАСЛЯНА У РЕКРЕАЦІЙНІЙ ДІЛЯНЦІ «ЛІСОВИЧОК».

13 березня 2021 року у рекреаційній ділянці «Лісовичок», яка розташована на території Литовського лісництва в селі Климентове відбулося свято Масляна.

Масляна – це перехід від Зими до Весни. Вона розпочинає весняний цикл традиційних свят українців. Це неповторне, веселе, колоритне свято, сповнене народних ритуалів та обрядів. Наші предки вірили: рядженими, піснями, танцями та різними заклинаннями можна прогнати Зиму та накликати Весну. Згодом з’явилось спрощене розуміння цього обряду (Зима зустрічається з Весною). А в дійсності, розпочинається нове коло в природі.

 

Ось і ми теж відмітили цю зустріч Зими та Весни піснями, танцями, розвагами, катанням на трійки конів запряжену у корету для дорослих та малюків або на віслюку для маленьких діточок.

 

Святкували Масляну за усіма давніми традиціями: були і веселі жарти і  конкурси і концертна програма та, звісно ж, багато-багато смачних млинців з різним начинням та шашлики.

 

Незабутнім та яскравим свято Масляної в рекреаційній ділянці «Лісовичок» відбулося завдяки колективу Литовського лісництва ДП «Тростянецьке лісове господарство» та Приватного Підприємства «Комишанське», дякуємо за допомогу у проведенні свята.

 

А особлива подяка, усім нашим гостям, які завітали на наше свято Масляної. В цей день ми всі були однією великою родиною, яка разом співала, танцювала, скуштували млинці та вареники. Свято Масляної в рекреаційній ділянці «Лісовичок» відбулось яскраво та весело.