👍У Тростянці відбулось «пташине» свято🦜🐦👍

❤🟢Цілою низкою різноманітних заходів, приурочених всеукраїнській акції «Нагодуй птахів взимку», відзначився вівторок, 8 грудня, для вихованців Нескучанського лісництва, що діє на базі Тростянецького лісгоспу.
🟢У цей день у навчальному закладі відбулось справжнє «пташине» свято, до якого школярі готувалися заздалегідь: малювали тематичні малюнки, майстрували годівнички та готували святковий виступ, приурочений пташиній тематиці.
📌«Виставка – конкурс годівничок у нашій школі – це своєрідний бренд учнівського лісництва. Ми проводимо його вже не перший рік, і варто зазначити, що з кожним новим роком рівень проведення цього заходу дедалі вище. Діти майструють годівнички вдома разом з батьками. Журі визначає переможців і за кращі роботи діти отримують призи. Подарунки надають наші шефи – Тростянецький лісгосп. Зазвичай відзначаються всі роботи, адже кожна годівничка по-своєму ексклюзивна, одним словом, справжні витвори мистецтва», – говорить директор Тростянецької школи № 2 Світлана Бурлака.
🟢Поряд годівничками на виставці можна було побачити і смаколики, які діти підготували для пташок.
👧🧒Долучились до заходу і школярі менших класів навчального закладу. Для них відбувся тематичний конкурс малюнку.
📸Участь у заході можна було засвідчити пам’ятним фото біля влаштованої фото-зони.
👍Кульмінацією заходу стало розвішування у парку школи годівничок. Разом з директором Тростянецького лісгоспу Віктором Зубком та головою Тростянецької райдержадміністрації Володимиром Бурлакою школярі розвісили ексклюзивні «пташині їдальні».
🟢Тепер на дітлахів чекають щоденні турботи по наповненню годівничок кормом. Запевняють, що для них ця робота звична і досить приємна. То ж пернатим тростянецького краю хвилюватися не варто, у них є надійні помічники!👇