Озеленення уже скоро охопить усю Україну

12 жовтня в Державному агентстві лісових ресурсів України разом із представниками Озеленення України відбулось обговорення реалізації проєкту

«1 мільйон дерев за добу», який відбудеться уже цієї суботи.

Зокрема, мова йшла про змістовні і організаційні питання реалізації проекту, а саме – особливості висаджування дерев на лісових ділянках, у парках і скверах, прибудинкових територіях, вимог по посадках та індивідуальних посадках дерев групами задля колективної історії успіху, однак з дотриманням карантинних умов.

За підсумками наради прийняли рішення про розробку інструкції для відповідальних осіб з проведення акції, в якій буде розписано все – від відповідального від лісництва, кварталу, виділу, площі, на якій відбуватиметься посадка, до порід дерев.

Для всіх охочих долучитися до акції, просимо звертатися по обласних осередках. Інформація по відповідальних від обласних управлінь лісових та мисливських господарств розміщена на сайтах та в соціальних мережах.

Робочим інвентарем та посадковим матеріалом забезпечує держлісгосп. Наголошуємо на необхідності дотримання карантинних вимог під час участі в акції.

Запрошуємо озеленити Україну разом!