Василь Кузьович: «Ми повинні звернути увагу на шкільні лісництва й профорієнтаційну роботу серед молоді, щоб у майбутньому мати гідні лісівничі кадри»

У Державному агентстві лісових ресурсів відбувся семінар із керівниками служб управління персоналом територіальних органів, підприємств, установ та організацій, організованого та проведеного Державним агентством лісових ресурсів України.

Спікерами на семінарі виступили: Голова Державного агентства лісових ресурсів України Василь Кузьович, заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів України Юрій Болоховець, перший заступник Голови Національного агентства України з питань державної служби Володимир Купрій, в.о. директора Української школи урядування Наталія Наулік, завідувач Сектору з персоналу Держлісагентства Алла Святецька, головний спеціаліст Сектору з персоналу Держлісагентства Світлана Гора та головний спеціаліст Сектору з персоналу Держлісагентства Ірина Токова.

Відкриваючи семінар Голова Державного агентства лісових ресурсів України Василь Кузьович сказав:

«Кадри вирішують все — і, мабуть, немає такого керівника, який, виходячи з власного досвіду, не підписався б під цим давно відомим гаслом. Тому цілком природно, що Держлісагентство приділяє питанню добору кадрів велику увагу. Аналізуючи питання фахового потенціалу галузі спеціалістів середньої ланки — від майстра лісу до лісничого, ми побачили, що в областях критично не вистачає фахових спеціалістів. Хоча в державі акредитовано 27 вишів, які надають лісівничу освіту. Певне, що ми повинні підвищити вимогливість до навчального процесу, до призначення спеціалістів на керівні посади, повинні звернути увагу на шкільні лісництва й профорієнтаційну роботу серед молоді для того, щоб у майбутньому мати гідні лісівничі кадри».

Під час семінару говорили також про організацію професійного розвитку державних службовців в контексті нових тенденцій змін до законодавства про державну службу, про деякі недоліки при оформленні документів на призначення керівників та т.в.о. керівників державних підприємств, установ та організацій та щодо змін в Порядку проведення спецперевірки стосовно осіб, які претендують на зайняття посад, які передбачають зайняття відповідального або особливо відповідального становища, та посад підвищеним корупційним ризиком, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2015 № 171.

Також варто зазначити, що під час наради

обговорили одне з нагальних питань – признанння на посади державної служби на період дії карантину, установленого з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби.