Губернатор Сумщини Роман Грищенко відвідав Конотопський лісгосп

У рамках робочої поїздки на Конотопщину, у вівторок, 19 травня, делегація посадовців на чолі з головою Сумської обласної державної адміністрації Романом Грищенком побувала у Контопському лісгоспі. Зауважимо, це перший візит новопризначеного губернатора у підприємства структури Сумського ОУЛМГ.

З роботою господарства познайомив очільника області директор лісгоспу Олег Салов. Для останнього візит високоповажної делегації був особливо знаковим, адже був для нього першим, як керівника Конотопського підприємства. До недавнього Олег Олександрович очолював Роменський лісгосп.

Роман Грищенко відвідав лісопожежну станцію, де поцікавився комплексом заходів та арсеналом технічних засобів, які використовує лісгосп для попередження та боротьби з лісовими пожежами.

Директор лісгоспу доповів, що для спостереження за лісовими масивами при центральній садибі цілодобово працює система відео нагляду, в наявності лісопожежна техніка: три пожежні машини, трактори, необхідна кількість протипожежного інвентарю тощо.

Губернатор мав змогу особисто пересвідчитись, як надходить на монітори сигнал з п’яти пожежних веж, що стовідсотково покривають не лише лісові масиви лісгоспу, а й ліси структури облагролісу, луки та поля.

Також голову облдержадміністрації цікавив комплекс заходів, які здійснює лісгосп по догляду та збереженню червонокнижних тварин – зубрів, які мешкають на території мисливських угідь підприємства.

Завершились відвідини у лісівничо-просвітницькому центрі «Музеї лісу та мисливства», відкритому у центральній садибі лісгоспу у травні минулого року, з нагоди відзначення 70-річниці утворення Сумського ОУЛМГ.

Діяльністю підприємства відвідувачі були задоволені та побажали колективу лісгоспу системної плідної роботи.