Уряд виділив кошти погорільцям та на ліквідацію наслідків через пожежі на Житомирщині

Уряд виділив кошти погорільцям та на ліквідацію наслідків через пожежі на Житомирщині

Уряд виділив 11,2 млн грн для придбання житла сім’ям, будинки яких зруйновані пожежею в Житомирській області.

«Уряд не залишає сам на сам з бідою людей, які втратили свої домівки через пожежу, що виникла в середині квітня на Житомирщині. На сьогодні пожежі у лісових масивах на території Лугинського та Олевського районів локалізовані. А люди зможуть отримати нове житло. Ми виділяємо кошти на придбання модульних будинків», – наголосив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Гроші виділяються з резервного фонду державного бюджету Житомирській облдержадміністрації. Передбачено, що для постраждалих буде придбано 10 модульних житлових будинків загальною площею 668,2 м. кв.

Крім того, на засіданні Кабінету Міністрів прийнято рішення про виділення з резервного фонду державного бюджету 45,3 млн грн на ліквідацію наслідків надзвичайної ситуації, пов’язаної з пожежами на території Житомирської області. Зокрема, Міністерству внутрішніх справ (для Державної служби з надзвичайних ситуацій) – 7665 тис. гривень та Міністерству енергетики та захисту (для Державного агентства лісових ресурсів) – 37 670 тис. гривень. За ці кошти, в тому числі, буде закуплено пожежно-технічне оснащення, протипожежне обладнання, засоби пожежогасіння тощо.

Нагадаємо, що на території Житомирської області 16 квітня 2020 року виникла лісова пожежа, яка розповсюдилася на території 8 лісових господарств. Загальна площа пожежі становила близько 30 тис. гектарів.

До гасіння залучалось 1069 чоловік та 156 одиниць техніки. У тому числі три літаки АН-32П, якими здійснювалося скидання до 150 тонн води на добу.

Прес-служба Секретаріату КМУ

Серед виділених коштів – майже 11,2 мільйона гривень на придбання житла