Сумське ОУЛМГ чекає на офіційні роз’яснення щодо інформації про нанесення службовими особами держлісгоспів значних матеріальних збитків державі

Сумське обласне управління лісового та мисливського господарства звернулось з офіційним запитом до силових структур (Прокуратура в Сумській області, Нацполіція в Сумській області та ГУ ДФС у Сумській області) з приводу оприлюдненої у середу, 25 березня, на офіційному веб-сайті Прокуратури у Сумській області інформації щодо розтрати службовими особами державних лісогосподарських підприємств близько 30 млн. грн. (НА СУМЩИНІ ВИКРИТО ФАКТ РОЗТРАТИ СЛУЖБОВИМИ ОСОБАМИ ДЕРЖАВНИХ ЛІСОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ БЛИЗЬКО 30 МЛН ГРН).

У інформації йдеться, що досудове слідство здійснюється Слідчим управлінням Нацполіції в Сумській області за матеріалами ГУ ДФС у Сумській області, наразі триває.

Варто зазначити, що у 2019 році ГУ ДФС у Сумській області було проведено перевірку кількох державних лісогосподарських підприємств управління. Але жодного факту, вказаного у оприлюдненому повідомленні, зафіксовано не було. Про це свідчать Акти про результати планової виїзної документальної перевірки, підписані у тому числі і посадовими особами ГУ ДФС у Сумській області.

Тому, оприлюднену інформацію вважаємо безпідставною та чекаємо з цього приводу офіційних роз’яснень.

Для довідки. За 2019 рік підприємствами управління сплачено до бюджетів всіх рівнів та Єдиного соціального внеску 455,1 млн. грн. податків, зборів та обов’язкових платежів, що на 9,3 млн. грн. (2%) більше, ніж за 2018 рік. Для більшості громад місцеві підприємства є бюджетоутворюючими. Так з загальної суми сплачених податків 134,3 млн. грн. надійшло до місцевих бюджетів, та 234,4 млн. грн. – до Державного бюджету. 86,4 млн. грн. сплачено єдиного соціального внеску. У цілому по управлінню з 1 м3 заготовленої деревини сплачено 588 грн. податків і платежів. Це становить 45 відсотків від загального обсягу реалізованої продукції.

Прес-служба Сумського ОУЛМГ