У Кролевці, у спартакіаді лісівничого багатобортства команда Тростянецьких лісівників зайняла 2 місце.

 

7 вересня, у Кролевці, на центральному стадіоні міста проходили обласні галузеві змагання працівників лісового господарства. Дана подія приурочена до Дня працівників лісу та 70 річниці з утворення Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства. На початку масштабного святкування поздоровили всіх присутніх представники влади всіх рівнів, керівники галузі. Були вручені відзнаки кращим працівникам. 12 лісгоспів області представили свої вироби, презентували здобутки.

 

 

Цього року на обласних змаганнях з лісівничого багатоборства кожен держлісгосп області облаштував тематичний павільйон.

У садибі Тростянецьких лісівників можна було побачити виставку годівничок та шпаківень незвичайних видів і форм, а також змайструвати і свою хатинку для пташок, яка стане у пригоді пернатим лісовим мешканцям у холодний період року.

 

 

Подбали лісівники і про наймолодших гостей свята. Для дітей організували вікторину на лісівничу тематику, активні учасники якої отримали пам’ятні сувеніри з логотипом свята.

 

 

Далі розпочалася щорічна спартакіада з лісівничого багатоборства, на яку прибули команди всіх дванадцяти лігогосподарських підприємств управління. Вони демонстрували свої вміння у десяти різних видах змагань: біг по 20-метровій колоді, метання сокири, випилювання деревних млинців бензопилою, розпил колоди двохручковою пилкою, стрільба з пневматичної гвинтівки, користування ранцевим вогнегасником, поперечне розрубування сокирою дерев’яної колоди, лісова естафета та перетягування линви.

 

Переможці по видах змагань були відзначені грамотами та грошовими преміями.

 

У загальнокомандному заліку Спартакіади -2019:

3 місце  – команда Сумського лісгоспу,

2 місце переможці минулорічної спартакіади – команда Тростянецьких лісівників,

1 місце команда Роменського лісгоспу.

 

Усі спортсмени гідно представили своє підприємство.

 

 

На урочистому підбитті підсумків Віктор Чигринець подякував усім за участь. Зазначив, що лісівники на змаганнях показали свою єдність, мудрість і бажання перемагати.