Привітання Володимира Бондаря з 28-ю річницею незалежності України

Шановні працівники лісового господарства України!

Щиросердно вітаю вас із найбільшим національним святом українського народу — Днем Незалежності України!

Ця дата втілила в собі давнє прагнення нашого народу до свободи і самовизначення. Незалежність стала новою точкою відліку в житті кожного українця.

Навіть у настільки нелегкий період наш народ, завдяки працьовитості та цілеспрямованості, робить гідний внесок у розвиток України.

Хочу привітати і подякувати працівників лісового господарства України. Не дивлячись на всі труднощі, з якими вам доводиться перетинатися, ви за покликом серця служите українському лісу та суспільству.

Нехай потужне джерело вашого таланту і натхнення, незламного оптимізму та лісівнича енергія будуть прикладом служіння Україні, примножують її славу, наповнюють її криницю добробуту процвітанням та благополуччям.

Хочу висловити велику вдячність ветеранам лісової галузі, які передавали свої знання теперішньому поколінню лісівників.

Низький уклін лісівникам, які з початку воєнних дій на Сході України пішли захищати її незалежність та територіальну цілісність. Дехто з них поклав своє життя за Україну… Вічна їм пам’ять.

Саме завдяки нашим доблесним військовим, серед яких є і тисячі лісівників, сьогодні Україна та її громадяни мають змогу святкувати 28-у річницю незалежності. Дякуємо вам за цю можливість. Ми, лісівники, завжди будемо підтримувати українську армію.

У цей день бажаю нам всім, щоб свято Незалежності свіжим повітрям вранішнього лісу принесло у наші домівки щастя і добро, порозуміння та згуртованість, мир та любов! Міцного здоров’я, бадьорості духу, успіхів у всіх починаннях.

Зі святом!

 

Заступник Голови

Державного агентства лісових ресурсів України                                            Володимир Бондар