У прикордонних районах області заборонять полювання

У зв’язку з введенням на території області воєнного стану, у прикордонних районах області заборонять полювання. Про це за підсумками чергового засідання Ради оборони Сумської області повідомив губернатор Микола КЛОЧКО.

Воєнний стан на Сумщині: заборонили полювання у прикордонній зоні та обмежили продаж алкоголю

«Ми прийняли рішення з максимальним дотриманням прав і свобод громадян, без порушення Конституції, законів України», – зазначив очільник області.

За словами Миколи Клочка, посилені заходи будуть здійснюватися щодо охорони державного кордону, в тому числі вводиться заборона без документів знаходитися у прикордонній зоні, заборона на аеро-відео-фотозйомку без погодження з відповідними службами та військовими частинами.

Поряд із забороною на проведення у прикордонних районах полювання, забороняється проведення сільськогосподарських робіт на території 1 км від кордону з 18:00 до 6:00 без відповідних дозволів прикордонників. А громадяни, які перебувають в прикордонній зоні, повинні мати при собі особисті документи.

(Про деталі введення заборони на полювання у прикордонних районах Сумське обласне управління лісового та мисливського господарства інформуватиме пізніше)

Прес-служба Сумського ОУЛМГ