ГРОМАДСЬКА РАДА ПРИ ДЕРЖЛІСАГЕНТСТВІ ПІДТРИМАЛА РІШЕННЯ IV З’ЇЗДУ ЛІСІВНИКІВ УКРАЇНИ

На данном изображении может находиться: один или несколько человек, люди сидят, гостиная, стол и в помещении
Одним із питань, яке розглядалося, були рішення, прийняті під час IV з’їзду лісівників України.

Голова Товариство лісівників України Юрій Марчук розповів, що під час з’їзду було ухвалено Звернення до Президента, Верховної Ради, Кабінету міністрів щодо необхідності нагального вирішення проблем лісової галузі України. А також Резолюція щодо критичного стану українських лісів та Заява стосовно податку на лісові землі.

У Зверненні, зокрема, йдеться про необхідність створення Міністерства лісового господарства і деревообробної промисловості України з передачею до сфери його управління усіх лісів країни.
Окрім того, лісівники України звертають увагу на необхідність прийняття у Парламенті низки законопроектів щодо фінансування лісової галузі та розмежування повноважень стосовно здійснення державного контролю та господарювання шляхом реформування системи державної лісової охорони, прийнявши законопроект №8241.

У Резолюції щодо критичного стану українських лісів йдеться про необхідність законодавчо ввести в окремих областях та лісових угіддях, вражених масовим усиханням соснових насаджень, тимчасовий особливий режим лісокористування і лісозахисних заходів. У зоні дії особливого режиму для забезпечення ефективної протидії всиханню лісів необхідно внести зміни у низку законодавчих актів.

Заява з’їзду стосується введення фактично подвійного оподаткування через поправку у Законі України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо стимулювання утворення та діяльності сімейних фермерських господарств».
«Поправка є деструктивною, спрямованою на розвал лісогосподарської галузі, конфлікти з місцевими громадами та сільським господарством. Дана поправка заблокує інвестиції в деревообробну промисловість та унеможливить створення нових робочих місць в лісових регіонах України, звідки люди й так масово виїжджають на роботу до країн ЄС. Закликаємо народних депутатів України відміни поправку до Закону № 2497-VІІІ від 10 липня 2018 року», – йдеться у заяві з’їзду лісівників України.

Члени Громадської ради при Держлісагентстві проголосували за підтримку від громадськості прийнятих рішень та документів IV з’їзду лісівників України.
http://dklg.kmu.gov.ua/forest/control/uk/publish/article…

На данном изображении может находиться: 4 человека, люди сидят и в помещении
На данном изображении может находиться: 2 человека, люди сидят и в помещении