![](https://i2.wp.com/vodolaga.com/media/k2/items/cache/dbefe6574c310a2caed0f569f67e13e2_XL.jpg?resize=250%2C175)
Наближається одне з найбільших релігійних свят – 19 січня православні святкуватимуть Водохрещення або Богоявлення Господнє, яким завершуються новорічно-різдвяні свята.
ДП «ТРОСТЯНЕЦЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО» запрошує долучитися до святкування Хрещення Господнього у рекреаційній ділянці «Лісовичок», яка розташована на території Литовського лісництва в селі Климентове Охтирського району Сумської області в мальовничому сосновому лісі на березі річки Ворскла. Заходи
Святкування Водохреща відбудеться 19 січня 2018 року о 12.00. На Вас чекає гарний настрій, гарячий чай та глінтвейн, шашлик, найсмачніші частування.