За І півріччя Сумські лісгоспи сплатили до бюджету близько 170 млн. податків

«За І півріччя цього року наші підприємства сплатили до бюджетів усіх рівнів та Державних цільових фондів 167,2 млн. грн. податків, зборів та інших платежів, це на 22,5 млн. грн. більше за відповідний період минулого року. З них: 85,8 млн. грн. підприємства сплатили податку до Державного бюджету, 10 млн. грн.. склали податки до обласного бюджету, 35,9 млн. грн. – до місцевих бюджетів, 35,5 млн. грн. – платежі до Державних цільових фондів», – прокоментував податкові платежі лісогосподарських підприємств Сумського ОУЛМГ заступник начальника відділу бухгалтерського обліку та економіки Сумського ОУЛМГ Євген Фролов.

З кожного кубометра заготовленої деревини лісгоспи сплатили 484,8 грн., податкові платежі з 1 грн. реалізованої продукції склали 0,40 грн. В цілому від загального обсягу реалізованої продукції бюджетні платежі підприємств становлять 40 %.

Найбільше – 18,4 млн. грн. – сплатив податків до бюджетів усіх рівнів Тростянецький лісгосп, за ним 17,8 млн. грн. – Краснопільський, 17,7 млн. грн. – Сумський та 16,9 млн. грн. Свеський лісгоспи.

Прес-служба Сумського ОУЛМГ