Підбиті підсумки конкурсу малюнків “Ліси поруч з нами”

З нагоди святкування Міжнародного дня лісів Національне представництво Forest Stewardship Council в Україні провело конкурс дитячих малюнків «Ліси поруч з нами». Метою конкурсу було формування свідомої позиції молоді щодо питань відповідального лісогосподарювання, турботливого відношення до лісів України, а також популяризація сталого способу життя та користування лісовими продуктами.

Географія конкурсу вражаюча та охопила майже всю Україну, листи надійшли з різних регіонів країни, з найвіддаленіших містечок і сіл. Всього протягом конкурсу було отримано 849 робіт. Кожен малюнок відрізнявся креативністю, оригінальністю, ідеєю, кропіткою роботою та технікою виконання. У своїх малюнках учасники поділилися своїм баченням лісів, їх багатством і цінністю для людини та планети, важливістю лісів, продуктів й послуг, що ліси нам надають.

Переможці визначалися шляхом відкритого голосування в мережі фейсбук на офіційній сторінці FSC Ukraine. Результати конкурсу:

 

1-ше місце- Ливринц Софія Михайлівна (Закарпатська область)

 

2-ге місце – Сливка Маркіян Петрович (Львівська область)

 

3-тє місце – Бетян Михайло Георгійович (Чернівецька область)

 

«Ми не чекали на такий потужний відгук на наш конкурс малюнку. Це добрий знак, який свідчить про те, що учнівську молодь бентежать питання чистого довкілля, збереження дикої природи, ощадливого і розумного використання відновних лісових ресурсів. Маємо плекати небайдужу молодь сьогодні з тим, щоб завтра вони подбали про відповідальне лісогосподарювання», – підкреслив директор Національного представництва FSC в Україні Павло Кравець.

Детальніше ознайомитися з усіма конкурсними роботами можна на офіційній сторінці FSC у соціальній мережі фейсбук.