Відбувся семінар для інженерів з охорони праці з всієї України

Днями на базі Корсунь-Шевченківського лісгоспу було проведено навчально-виїзне заняття з охорони праці.

Картинки по запросу фото для інженерів з охорони праці з всієї України

Навчання проведено під керівництвом головного спеціаліста відділу використання лісових ресурсів Державного агентства лісових ресурсів України Андрія Мусійовського. Участь у заході взяли директор підприємства Василь Яценко, головний інженер Ігор Милацький, інженери з охорони праці держлісгоспів зі всієї України слухачі курсів підвищення кваліфікації «Укрцентркадриліс».

Лісівники підприємства підготували гостям цікаву та насичену програму за визначеною темою, яка була приурочена Всесвітньому дню охорони праці, що відзначається 28 квітня.

Робота розпочалася в адмінприміщенні Корсунь-Шевченківського лісгоспу, де головний інженер Ігор Милацькийознайомив делегацію з основною характеристикою напрямків діяльності підприємства, здобутками, головними показниками, відповів на поставлені запитання. Загалом у лісгоспі створена і діє система управління охороною праці, насамперед – це забезпечення гарантій належних умов праці, соціального захисту працівників, їх конституційних прав і законних інтересів, спрямованих на збереження життя, здоров’я і працездатності в процесі трудової діяльності.

Відвідали учасники заходу ремонтно-механічну майстерню та нижній склад лісгоспу, ознайомилися з особливостями транспортування, розвантаження-навантаження деревини. Ознайомилися з роботою Яснозірського лісництва та побували на одній з лісосік, де мали змогу перевірити правильність виконання робіт згідно встановлених нормативних документів та вимог охорони праці.

Під час виїзного заняття колеги ділилися своїми професійними секретами, досягненнями,  успіхами, обмінювалися досвідом.

Як наголосив директор лісгоспу Василь Яценко, охорона життя і праці кожного працівника та недопущення виробничого травматизму – це одне з пріоритетних щоденних завдань для підприємства. Для цього постійно здійснюється комплекс усіх необхідних заходів та впроваджується позитивний досвід з охорони праці.

 

За інформацією прес-служби Черкаського ОУЛМГ