За І квартал Сумські лісгоспи сплатили до бюджету близько 82 млн. податків

logo

«За І квартал цього року наші підприємства сплатили до бюджетів усіх рівнів та Державних цільових фондів 81,9 млн. грн. податків, зборів та інших платежів, це на 13,5 млн. грн. більше за відповідний період минулого року. З них: 4,5 млн. грн. підприємства сплатили податку до Державного бюджету, 4,9 млн. грн.. склали податки до обласного бюджету, 17,6 млн. грн. – до місцевих бюджетів, 16,5 млн. грн. – платежі до Державних цільових фондів», – прокоментував податкові платежі лісогосподарських підприємств Сумського ОУЛМГ заступник начальника відділу бухгалтерського обліку та економіки Сумського ОУЛМГ Євген Фролов.

З кожного кубометра заготовленої деревини лісгоспи в загальному сплатили 465,4 грн., податкові платежі з кубометра реалізованої лісо продукції склали 0,41 грн. В загальному від загального обсягу реалізованої продукції бюджетні платежі підприємств становлять 41 %.

Найбільше – 9,2 млн. грн. – сплатили до бюджетів усіх рівнів Краснопільський та Свеський лісгоспи, близько 9 млн. грн. склали податки та збори Тростянецького лісогосподарського підприємства, 7,2 млн. грн. – Охтирського лісгоспу.

Прес-служба Сумського ОУЛМГ