Сумські лісгоспи реалізували більше 50 тис. шт. новорічних деревець

Цього року лісгоспи Сумщини продали рекордну кількість новорічних деревець, реалізувавши у період передноворічної кампанії 50664 шт. ялинок та сосен.

«З кожним роком об’єм продажу новорічних дерев збільшується, вважаю, що в цьому році ми встановили для себе рекорд, адже планувалось продати 38 тис. шт., перевиконання плану більш ніж на 12 тис. шт. – це вагомий показник», – прокоментував ялинкову кампанію заступник начальника управління Олександр Товстуха.

Майже всі лісогосподарські підприємства області спрацювали з перевиконанням планових зобов’язань. Найбільшу ж кількість ялинок та сосен вдалося реалізувати Глухівським лісівникам – 9,3 тис. шт., що склало 18,3 % від загальної кількості реалізованого новорічного товару. Наступні у рейтинговій таблиці Середино-Будські лісівники, тут встигли продати 5,9 тис. шт. деревець.

Вартість ялинок коливалась від 25 до 48 грн. Найдорожче продавали новорічні атрибути у Тростянецькому лісгоспі – 48,2 грн., середня ж реалізаційна ціна склала 32,1 грн. за метрове деревце.

Загалом впродовж кампанії з продажу новорічних дерев Сумські лісгоспи поповнили свої кошики на 1,7 млн. грн. В порівнянні, у період передноворічної кампанії минулого року підприємства управління реалізували 47,5 тис. шт. деревець на загальну суму 1,3 млн. грн.