24 грудня відбулось засідання колегії Державного агентства лісових ресурсів України

Олександр Ковальчук представив новопризначеного Першого заступника Голови Держлісагентства Христину Юшкевич.

Перше питання порядку денного стосувалося діяльності Держлісагентства, його територіальних органів, підвідомчих підприємств і організацій у напрямку взаємодії з громадськістю та ЗМІ. Начальник відділу науки та зв’язків з громадськістю Управління використання лісових ресурсів та науки Віктор Корнієнко  зупинився на підсумках роботи з цього напрямку за поточний рік та планах на наступний. Зокрема акцентував увагу на  важливості конструктивного діалогу з громадськістю, залученні молоді до еколого-просвітницької роботи, популяризації лісівничих професій та підтримання позитивного іміджу лісової галузі.

Про роботу територіальних прес-служб  доповіла Олена Шпильківська. Вона відмітила системну роботу прес-секретарів Житомирського, Волинського, Черкаського, Полтавського, Кіровоградського, Сумського, Тернопільського облуправлінь, у яких спостерігається значне збільшення кількості матеріалів про лісогосподарську галузь. Добрі результати в плані інформаційного висвітлення показали прес-служби Закарпатського, Львівського, Рівненського, Чернівецького облуправлінь лісового та мисливського господарства.

Також було відмічено роботу найбільш досвідчених  керівників прес-служб Вінницького та Чернігівського  обласних управлінь , активізацію роботи та комунікацій з представниками прес-служб Луганської, Донецької, Херсонської, Одеської, Миколаївської та Запорізької областей.

З питання щодо стану і проблем з ведення електронного обліку деревини та електронних закупівель доповідав Павло Васильєв – генеральний директор ДП «Лісогосподарський інноваційно-координаційний центр». Він  надав вичерпну інформацію про маркування деревини, електронний облік, представив аналітичні матеріали щодо проведення закупівель в системі АПС-Тендер, тощо.

Галина Байраківська – начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності   ознайомила присутніх зі станом Дебіторської заборгованості на підприємствах галузі, зазначивши, що за шість останніх місяців вона скоротилась на 40%.

З планом роботи колегії Державного агентства лісових ресурсів України на 2016 рік присутніх ознайомила начальник Управління кадрового забезпечення, організаційної роботи та міжнародних зв’язків, секретар колегії Алла Святецька.

Любов Полякова – головний спеціаліст сектору міжнародних відносин  розповіла про результати робочої поїздки групи фахівців Держлісагентства до Болгарії та презентувала цікаву інформацію про особливості реформування та удосконалення лісового господарства наших болгарських колег.

Також керівник відомства привітав Голову Громадської Ради  при Держлісагентстві Ореста Фурдичка з присвоєнням  йому звання Лауреата Державної премії України в галузі науки і техніки.

Прес-служба Держлісагентства