Відбулоссь засідання колегії Держлісагентства

Відбулось засідання колегії Держлісагентства

29 жовтня відбулась колегія Державного агентства лісових ресурсів України під головуванням Олександра Ковальчука.
У ході засідання присутніх було поінформовано про візит делегації Держлісагентства до Латвійської Республіки. Мета поїздки – відвідання Латвійської державної лісової служби та Державного акціонерного товариства «Латвійські ліси», обмін досвідом з питань реформування лісової галузі , ознайомлення із структурою, функціями, пріоритетними завданнями, найважливішими досягненнями лісової служби та акціонерного товариства.
Також було заслухано доповіді керівників підприємств «Вінницялісозахист», «Івано-Франківськлісозахист», «Харківлісозахист» про санітарний стан лісів, заходи боротьби із шкідниками і хворобами лісу та фітосанітарний моніторинг інвазивних шкідників і хвороб лісових насаджень України.
З питанням законодавчого та нормативно-методичного забезпечення лісової сертифікації виступив Павло Кравець – директор Національного представництва FSC в Україні. Він акцентував увагу присутніх на аналізі публічних звітів аудиторів, результатах незалежної оцінки дотримання вимог стандарту, основних труднощах, з якими стикаються підприємства тощо.
Наступними питаннями порядку денного було підбиття підсумків господарсько-фінансової діяльності підприємств галузі за 9 місяців 2015 року, стан ведення електронного обліку деревини та автоматизації бухгалтерського обліку.
За підсумками колегії Голова Держлісагентства Олександр Ковальчук дав низку доручень та окреслив терміни їх виконання.
Прес-служба Держлісагентства