Заробітна плата лісівників зросла на 20 % в порівнянні з минулим роком

За аналізом 2014 року на підприємствах Сумського ОУЛМГ середньомісячна заробітна плата одного працюючого склала 3900 грн., і збільшилась на 643 грн., що становить 120 % в порівнянні з минулим роком

Лісгоспи Сумського ОУЛМГ утримують гідні позиції серед споріднених підприємств галузі по рівню заробітної плати. За підсумками 2014 року середньомісячна заробітна плата лісогосподарських підприємств Сумщини склала 3,9 тис.грн., що вивело сумських лісівників на четверту позицію серед управлінь лісової галузі України.

На 1,3 тис.грн в порівнянні з минулим роком збільшилась заробітна плата в Конотопському лісгоспі і склала майже 4,8 тис.грн. – це найвищий показник по області. 4,3 тис.грн. отримують працівники Шосткинського, Середино-Будського та Тростянецького лісгоспів. Заробітна плата працівників у решті лісгоспів до 4,0 тис.грн.

«Достойна заробітна плата – це невід’ємний стимул в роботі працівників будь-якої галузі, – вважає начальник Сумського ОУЛМГ Віктор Чигринець, – а тому заробітна плата представників провідних професій в лісовому господарстві, а це лісоруби, водії, що працюють на вивезенні деревини, досягає 7-10 тис. Звісно, що вона залежить від виробітку, але ж працівники мають стимул, та, виконуючи вчасно і в повному обсязі взяті зобов’язання, мають достойну фінансову компенсацію за  затрачені фізичні сили і час».

Загалом на підприємствах Сумського ОУЛМГ функціонує понад 2500 робочих місць, які забезпечені усім необхідним для високопродуктивної праці. А лісгоспи повною мірою забезпечують державні гарантії оплати праці та виплачують заробітну плату згідно встановлених законодавством термінів.

Прес-служба Сумського ОУЛМГ